Skip to content
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie

November 15, 2019 - November 16, 2019

William Meader po raz pierwszy w Polsce z warsztatem „Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie”

15-16 listopada 2019, Warszawa.

 

 

15 listopada 2019

wykład 10 Zasad Filozofii Teozoficznej

Łatwiej zrozumiemy Filozofię Ezoteryczną, gdy rozważymy jej najważniejsze zasady. Podczas tego wykładu zostanie zaprezentowanych i dogłębnie omówionych 10 fundamentalnych zasad Ezoteryki. Zasady te zaczynają się od zrozumienia duszy jako obecności we wszystkich aspektach Stworzenia, aż po praktyczne działania, jakie wymagane są od ludzi rozwijających się duchowo w ich służbie dla ewolucji ludzkości. Posiadając to zrozumienie, pojedynczy człowiek posiądzie fundamentalne podstawy potrzebne, by bardziej efektywnie żyć i tym samym bardziej efektywnie wyrażać swoją duszę w świecie zewnętrznym.

__________________________________________

 

16 listopada 2019

warsztat Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie

Podczas warsztatu przeanalizujemy naturę duszy, jej źródło i kreatywne przeznaczenie. Poznamy siedem rodzajów dusz obecnych w dzisiejszym świecie oraz ich przeznaczenie w konkretnych zadaniach w służbie dla poprawy sytuacji ludzkości. Celem życia jest kreatywny wyraz zgodny z miłością i celem własnej duszy. Dlatego głęboko rozważymy magiczny (kreatywny) proces duszy i jak on się przejawia w naszym codziennym życiu. Warsztat będzie miał formę interaktywną- został stworzony tak, by pomóc ludziom rozpoznać i wyrazić swoją duszę w codziennym życiu. Poniżej prezentujemy kilka (choć nie wszystkie) tematy, które poddamy dyskusji:

– zrozumienie natury duszy i jak subtelnie wpływa ona na nas w codziennym życiu
– praktyczne metody i techniki rozpoznawania duszy i jej przeznaczenia
– jak osobowość może zakłócać i opóźniać działania duszy- antidotum na taką sytuację
– jak dusza używa intuicji by budować kreatywne myśli

Miejsce: Centrum Konferencyjne Wilcza, ul. Wilcza 9, Warszawa
Cena: do 30.IX- 330 zł
po 30.IX- 380 zł

Czas trwania: 15 listopada, wykład: 18.00-21.00 (przewidywany)
16 listopada, warsztat: 9.00- 18.00 (przewidywany)

>> PDF ulotka z warsztatem do pobrania <<

 

 

– O prowadzącym:

William Meader jest znanym w wielu krajach nauczycielem Filozofii Ezoterycznej, znanej także jako Perennial Wisdom (Odwieczna Mądrość). Zyskał międzynarodową reputację dzięki zdolności użycia swojej wiedzy, umiejętności edukacyjnych, kreatywności i wglądu. Komunikuje złożoność tej filozofii w sposób, który przynosi słuchaczom oświecające wglądy i umożliwia praktyczne użycie tej wiedzy w codziennym życiu.

William skupia się na Kreatywności Duchowej, Ewolucji Świadomości i Sztuce Medytacji. Nauka, którą przekazuje, łącząca współczesny duchowy rozwój z praktycznymi narzędziami, pomaga rozpoznać i zacząć manifestować w świecie zewnętrznym plan duszy. William ma olbrzymi talent do przekładania Filozofii Ezoterycznej na realia obecnych czasów, czym zapełnia wciąż rosnącą potrzebę obecnego społeczeństwa na postępowe prawdy.

William wykłada obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Niemczech, Holandii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i USA. W tym roku po raz pierwszy będzie w Polsce. Od prawie 20 lat prowadzi publiczne wykłady, warsztaty i intensywne grupy studyjne. Regularnie występuje na konferencji Uniwersytetu Siedmiu Promieni, na wykładach prowadzonych przez Towarzystwo Teozoficzne w USA i innych miejscach na świecie, bywa gościem na wydarzeniach Fundacji Findhorn w Szkocji oraz Wrekin Forum w Wielkiej Brytanii. Regularnie przemawiał na teologicznych wydarzeniach Unity Church (Zjednoczonego Kościoła), w Church of Religious Science (Kościele Nauk Religijnych) oraz na Konferencjach Arcane School w USA. Pracował jako profesor psychologii na Butte College w Oroville, USA.

Przez wiele lat pracował jako manager i trener w licznych amerykańskich firmach. Rozwijał umiejętności przywódcze, skupiające się na budowaniu zespołu oraz nauczał programów redukujących stres. Wprowadzał systemy zarządzania oparte na współpracy, by usprawniać działanie grup, poprawiać jakość produktów, bezpieczeństwo i produktywność.

Jest autorem książki Shine Forth: The Soul’s Magical Destiny (Rozbłyśnij. Magiczne Przeznaczenie Duszy), której wydanie w Polsce planowane jest na rok 2020. Autor licznych artykułów (dostępne, m.in. na stronie Williama www.emergentlight.com), webinarów i programów audiowizualnych. Można go oglądać m.in. w filmach dokumentalnych poświęconych wiedzy ezoterycznej i duchowej na kanale Monadic Media na YouTube. Na stałe współpracuje z Uniwersytetem Siedmiu Promieni (USA), Wrekin Forum (UK), Findhorn Foundation (Scotland), Triangle Centre (NZ), Arcane School (NY), Arcane School (UK), Theosophical Society (Kopenhaga), Theosophical Society (USA).

Share

Details

Start:
November 15, 2019
End:
November 16, 2019
Event Categories:
,

Venue

Centrum Konferencyjne Wilcza
Wilcza 9
Warsaw, Poland
+ Google Map
View Venue Website

Organizer

Ursula Klimko
Phone:
+87 500 479 454
Email:
urssalla@gmail.com
Website:
View Organizer Website